Kdo jsme

slider slider slider

Vítejte u nás v Karlovicích!

Hotel Potocký se nachází v centru obce v příjemné a turisticky vyhledávané lokalitě Velkých Karlovic na Valašsku. Pokud máte rádi valašskou krajinu, je to ideální místo pro Vaši dovolenou, odpočinek s rodinou nebo přateli, či pracovní schůzky. Nabízíme Vám hezké ubytování, vynikající a vyhlášenou kuchyni, široký sortiment alkoholických i nealkoholických napojů, vstřícný personál i pohodové prostředí.

V našem hotelu je místa dost

Kapacita hotelu je: 4x dvoulůžkový pokoj, 1x třílůžkový pokoj s jednou přistýlkou, 1x čtyřlůžkový pokoj. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. V příjemné restauraci v areálu hotelu máte možnost posezení v přátelském prostředí, konání večírků, oslav aj. soukromých akcí. V celém objektu je Vám zdarma k dispozici připojení k Internetu pomocí wifi. Také parkování v areálu hotelu je zdarma.

Restaurace a denní menu

Každý týden pro vás připravujeme denní menu, které máme od 87 Kč. Dále naše hotelová restaurace nabízí spoustu výborných minutkových jídel z vepřového a kuřecího masa, i valašské speciality. Rovněž je Vám k dispozici široký sortiment bezmasých jídel. U nás si vyberete na co máte aktuálně chuť. Jídlo si můžete dát buď uvnitř restaurace nebo na příjemné venkovní zahrádce.

Aktuality a novinky

  • Stránky v rekonstrukci

    9.11.2017

    Stránky jsou momentálně v rekonstrukci!

Jitrocel

Kontaktujte nás

Šárka Potocká
Velké Karlovice 873 756 06 Velké Karlovice

IČO: 86671367
DIČ: CZ7551155854

tel.: 605 861 499
email: sarka.potocka@seznam.cz

Sdílejte s námi

.

.

.

.

.

.